Nóng 24h. Në fakt, sulmuesi i Interit ka një të fejuar të re, e zbuluar tashmë disa muaj pasi bashkëshortja e tij i zbuloi tradhtinë me një dedektiv privat. 0 0 0 0. Giá vàng 9/7: Tăng dữ dội, vọt lên đỉnh 9 năm. Politano: flirt con Ginevra Sozzi, la ex di Dybala. A post shared by Ginevra Francesca Sozzi (@ginevrafrancescasozzi) on Jul 30, 2019 at 3:17pm PDT Ovaj fudbaler ove zime vjerovatno neće ostati na Meazzi. Quay lại Xem thêm. Njegova prethodna djevojka Silvia Di Vincenzo otkrila je da je Politano vara. Matteo Politano e Ginevra Sozzi sono tra le star più discusse del momento. Giao Thông 220 liên quan. SHARE. VTC News 11 liên quan. Politano i premtoi bashkëshortes së tij se nuk do të ketë sy për femër tjetër. Porn ë pritje të mësojë skuadrën e re, por Politano është bërë publike lidhja e tij me Ginevra Francesca Sozzi, që në fakt nuk është e re për gossip. Cầu thủ Inter Milan bị thám tử bắt quả tang phản bội vợ. Matteo Politano ishte shumë pranë kalimit te Roma, por marrëveshja dështoi në minutat e fudnit dhe sulmuesi u detyrua të qëndrojë tek Interi, për të gjetur një zgjidhje tjetër, për shkak të minutave të pakta që ka marrë te zikaltërit. CAVANI / PAUL / Pogba / Matteo Politano / Cò / Rodrigo Moreno / Chuyển nhượng tối 14/1: Mourinho khiến MU ôm hận; Sao trẻ Chelsea đắt hàng. Roma ngacmon Inter për Politanon: presion me Shaqiri e Januzaj. 2020. u 09:54:00 Radiosarajevo.ba. Mateo Politano la Interin pak ditë më parë për t’iu bashkuar Napolit, ku ka nisur një eksperiencë të re nën drejtimin e Genaro Gattusos, pasi me Antonio Conten ishte jashtë projektit dhe nuk po gjente hapësira në formacion. Najnovije Info Najnovije Politika Društvo Svijet Crna hronika Ekonomija Region Još. Sport Najnovije Fudbal Košarka Ostali sportovi Još. Sulmuesi i Inter, në fakt, ka një të fejuar … user 2 23/01/2020, 15:21 23/01/2020. Për Matteo Politanon ka dalë në skenë Ginevra Francesca Sozzi. Matteo Politano trở thành tâm điểm trên mặt báo Italy hôm nay khi bị cô vợ Silvia Di Vincenzo thuê thám tử “bắt quả tang” cặp kè tình mới. I due sono stati paparazzati mentre passeggiavano insieme al cane di lei, un cucciolo di labrador, e sembra quindi chiaro che le nozze tra Politano e Silvia Di Vincenzo siano definitivamente naufragate. Politano là tiền đạo của đội bóng Inter Milan, đã lên xe hoa cùng cô vợ xinh đẹp Silvia Di Vincenzo hồi tháng 6/2018. L'App Fantacalcio è tutta nuova! Bio je na korak od prelaska u Romu, ali mu je to propalo, no karijeru bi mogao nastaviti u Napoliju. Politano i premtoi bashkëshortes së tij se nuk do të ketë sy për femër tjetër. VienDongDaily.Com - Cầu thủ Ý bị thám tử bắt quả tang ngoại tình - Cầu thủ Ý bị thám tử bắt quả tang ngoại tình - Cầu thủ Matteo Politano đã trở thành tâm điểm trên mặt báo nước Ý hôm thứ Năm, khi bị người vợ Silvia Di Vincenzo Foto: Yahoo.it/Matteo Politano sa suprugom Silvijom i Ginevra... / Supruga unajmila detektiva: Nogometaš uhvaćen s Instagram zvijezdom. Oprah Winfrey tregon pse nuk u martua kurrë. Matteo Politano trở thành tâm điểm trên mặt báo Italy hôm nay khi bị cô vợ Silvia Di Vincenzo thuê thám tử “bắt quả tang” cặp kè tình mới. Politano dështoi të kalonte te Roma, por jashtë fushës nuk dështon (FOTO) Futboll 22 Janar 2020 21:38. Napoli apo Roma? La compagna di #Politano: GINEVRA SOZZI ‍♀️ #ForzaNapoliSempre See more of Il Calcio in ROSA on Facebook Η ανατολή του 2020 μόνο ευχάριστη δεν είναι για τον Ματέο Πολιτάνο, με τον παίκτη να θέλει να συνεχίσει την καριέρα του στην Ρόμα στο πλαίσιο ανταλλαγής με τον Σπινατσ 37.7k Likes, 303 Comments - Matteo Politano⚽️ (@matteopolitano16) on Instagram: “ ️ ️ ️” Zing Matteo Politano / Thám tử / Ginevra Sozzi / Cặp k è / Phản bội / Bắt quả tang / Mặt báo. Dẫu vậy, mối tình được đánh giá đẹp như mơ đã tan vỡ theo kịch bản như phim Hollywood. U pitanju je Instagram cica i bivša devojka Paula Dibala Ginevra Frančeska Sozi. Matteo Politano / Thám tử / Ginevra Sozzi / Cặp k è / Phản bội / Bắt quả tang / Mặt báo. Shares: 8 share; tweet; Novi nogomateš Napolija Matteo Politano je vijest dana u Italiji. La PR milanese e aspirante capitana Ginevra Sozzi parla della relazione "nascosta" e controversa con lo juventino Paulo Dybala. Politano shkurorëzohet nga gruaja, tani në lidhje me një modele . Condividi. Ginevra Francesca Sozzi (22), nekadašnja djevojka Juventusovog Paula Dybale, pronašla je novoga dečka, jedini je problem što taj dečko nije bio slobodan, već oženjen, piše 24sata.. Naime, supruga Mattea Politana (26), igrača Intera, posumnjala je da ju suprug vara pa je angažirala privatnog detektiva, a tamne sumnje su potvrđene. #LeCapitane è il … Mirëpo së fundmi revista e njohur ‘Oggi’ ka deklaruar se martesa e tij është në krizë dhe shkak për këtë është modelja e njohur Ginevra Sozzi e cila nuk është e panjohur për publikun pasi ajo ishte ish e dashura e Paulo Dybala. Zena unajmila detektiva Fudbaler uhvacen s Instagram cicom FOTO. Mesfushori me tipare sulmuese i Interit, Matteo Politano është një njeriu i momentit në Itali, jo se po shkëlqen në fushën e lojës por për të po flasin edhe për jetën e tij private. Il calciatore e la pr milanese sembrerebbero formare la nuova coppia dello showbiz italiano. Sussurrandom è un notiziario cremasco autogestito, non è un giornale ma solo un accolità di liberi pensatori. Supruga je suočila fudbalera s dokazima i podnela zahtev za razvod … Theo trang Calciomercato, hình ảnh Politano cặp kè cùng Ginevra Sozzi đã xuất hiện hầu hết mặt báo ở Italy. Theo trang Calciomercato, hình ảnh Politano cặp kè cùng Ginevra Sozzi đã xuất hiện hầu hết mặt báo ở Italy. Naslovna Najpopularnije m:tel vijesti Još. Matteo Politano e Ginevra Sozzi. Tag / ginevra sozzi. A post shared by Ginevra Francesca Sozzi (@ginevrafrancescasozzi) on Aug 27, 2017 at 9:03am PDT Naime, nakon što je posumnjala da je Politano vara, Silvia je odlučila unajmiti privatnog detektiva koji je nogometaša uhvatio na djelu i otkrio da je mjesecima imao aferu s atraktivnom Talijankom Ginevrom Francescom Sozzi. Il settimanale Oggi pubblica le foto dell'attaccante dell'Inter con Ginevra Sozzi: il matrimonio è andato in frantumi rosea.it/cf4efd26ph Martesa e Mateo Politanos në krizë, shkak modelja Ginevra Sozzi Dy vjet më parë futbollisti Mateo Politano kurorëzoji në martesë dashurinë e tij prej shumë vitesh me Silvia Di Viçenzos. 639 talking about this. 25. Për futbollistin italian ka dalë në skenë Ginevra Francesca Sozzi. Theo trang Calciomercato, hình ảnh Politano cặp kè cùng Ginevra Sozzi đã xuất hiện hầu hết mặt báo ở Italy. Për futbollistin italian ka dalë në skenë Ginevra Francesca Sozzi. Čim se "bacio na novi slučaj", detektiv je otkrio da Politano ima devojku s kojom je u tajnoj vezi mesecima. Sulmuesi italian duket se përveçse në futboll, ka … Vëmendja e saj për futbollistët është e qartë, duke parë lidhjen që ka patur me juventinin Paulo Dybala e një flirt me Radja Nainggolan, në kohën kur belgu luante pikërisht për Inter. Në fakt, sulmuesi i zikaltërve ka një të fejuar të re, […] Mesfushori me tipare sulmuese i Interit, Matteo Politano është një njeriu i momentit në Itali, jo se po shkëlqen në fushën e lojës por për të po flasin edhe për jetën e tij private. Politanova nova djevojka je Ginevra Francesca Sozzi. Unajmila je privatnog detektiva, koji joj je potvrdio sumnje tako što joj je pokazao fotografiju Politana i nove djevojke, ali je i sama zaključila da "nešto ne štima" jer su Politano i Francesca objavili fotografiju istog psa sa iste destinacije. Mirëpo së fundmi revista e njohur ‘Oggi’ ka deklaruar se martesa e tij është në krizë dhe shkak për këtë është modelja e njohur Ginevra Sozzi e cila nuk është e panjohur për publikun pasi ajo ishte ish e dashura e Paulo Dybala. Sport Gazeta Express 05/02/2020 21:52. Secondo indiscrezioni Matteo Politano avrebbe dato inizio ad una liaison con Ginevra Sozzi, PR già nota per alcune delle sue passate liaison. La foto (Getty Images) News; Gossip; Redazione Fantacalcio.it; 23/01/2020 13:13; L'App Fantacalcio è tutta nuova! Ginevra Sozzi claimed she didn't even know who Paulo Dybala was when they first met Dybala has recently been linked with a huge move to Manchester United, which would cost a whopping £155million. 408 Likes, 3 Comments - Ginevra Francesca Sozzi (@ginevrafrancescasozzi) on Instagram: “da Giacomo con Bibi #sisterlove” Politano là tiền đạo của đội bóng Inter Milan, đã … Mateo Politano la Interin pak ditë më parë për t’iu bashkuar Napolit, ku ka nisur nëj eksperiencë të re nën drejtimin e Genaro Gattusos, pasi me Antonio Conten ishte jashtë projektit dhe nuk po gjente hapësira në formacion. Igrač Intera Mateo Politano i filmski spektakl koji je doveo do razvoda! Foto private 23 gennaio 2020. … user 10 16/01/2020, 16:02 16/01/2020. Politano là tiền đạo của đội bóng Inter Milan, đã lên xe hoa cùng cô vợ xinh đẹp Silvia Di Vincenzo hồi tháng 6/2018. 01. Matteo Politano con la nuova fidanzata Ginevra Sozzi (per la quale ha lasciato la compagna storica) e… una sigaretta di troppo. Chuyển nhượng sáng 23/1: Siêu cò muốn Pogba rời MU; Cavani sẽ tới Anh. Për Matteo Politano ndërkohë zbulohet Ginevra Francesca Sozzi. Điều tra lại vụ Lê Quốc Tuấn bắn chết 5 …