29/08/2019. Sakaq, në pritje është Serie B, aty ku me Peskarën aktivizohet Ledian Memushaj. Autsajder në këtë grup pritet që të jetë Slavia Praga. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. The design for the season 19/20 comes along with adidas stripes on the sides and an printed club logo on the right leg as well as an adidas logo on the left leg. 12/12/2019, 09:57 12/12/2019. 29 Gusht, 2019. Disa media italiane raportojnë se bardhezinjtë kanë piketuar lojtarin katalanas si njërin kandidatëve të mundshëm që mund të operojnë shumë mirë në krahun e djathtë të mbrojtjes, aty ku “Zonja e Vjetër” synon të investojë për të ardhmen. Rr.Asim Vokshi Nj.9 Tiranë E-mail: [email protected] Tel: +355 68 900 9999 Kutia Postare 1016 ©City News Albania Te gjitha te drejtat e rezervuara! Pasi të përfundojnë ndeshjet e mbetura të 1/8 të Champions League, çerekfinalet dhe gjysmëfinalet rezervojë përplasje të forta mes klubeve më në zë në Europë. Kampioni në fuqi i Champions, Bayern, do të jetë në grupin A […] Sapo është hedhur në Monaco shorti i fazës me grupe të Champions League 2019-20. Grupi F konsiderohet këtë sezon si grupi i “ferrit” aty ku bëjnë pjesë Barcelona, Dortmundi dhe Interi. 12/12/2019, 09:57 12/12/2019. Thanks to elastic waistband with drawstring they offer perfect fit. Shorti i Champions po afron, këto mund të jenë grupet e vdekjes. Manchester United përballet me Club Brugge, me fat Interi - Redaksia 16 Dhjetor 2019, 11:57 | Përditesimi i fundit: 16 Dhjetor 2019, 13:41 Hidhet shorti i Champions League, përballje gjigantësh në çerekfinale 12:25, 10/07/2020. 19:01. “Galkatikët” e kualifikuar me kontestime kundër Juves duhet të kalojnë Bayern për të ngritur për herë të 3 lart … E premte 18 Shtator 2020 - Përditësimi i fundit 17:21. 1,976,507 talking about this. 05.08.2019 - 17:55 Shorti i hedhur në Nyon të Zvicrës përcaktoi përballjet në fazën e play-off në Champions League. Vetëm Champions mund të shpëtojë sezonin e Sarrit dhe Ronaldos. LIVE: Shorti i Champions League/ Përcaktohen kokat e grupeve, LIVE: Shorti i Champions League/ Interi në grupin e "ferrit", Zyrtare: Ndryshojnë edhe finalet e Champions dhe Europa League/ Ja kur do të luhen, Merret vendimi zyrtar, ja çfarë do të ndodhë me Man. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […], U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Shorti i Champions League 2019/20, Inter “peshkon” grupin e ferrit. Shmanget pra derbi i Manchesterit, por jo sfida angleze midis Tottenham dhe Manchester City. I sorteggi Uefa Champions League 2019-2020: in diretta ora Sorteggi in corso a Montecarlo per la prossima stagione della massima competizione europea. LIVE Shorti i Champions-it/ Bayern-Atletico e Juventus-Barcelona, përcaktohen dy super duelet e para. Fati u tregua i “butë” për Liverpool dhe Juventus, që gjejnë Porton dhe Ajax, ndërsa Barcelona gjen anglezët e Manchester United. Pas Champions League është hedhur dhe shorti i Europa League. 29 Gusht 2019. U hodh sot ne Monako shorti i UEFA Champion League. Shorti i Champions League 2019/20, Inter “peshkon” grupin e ferrit. 1. Nga. Një short që ka qenë i pafat me Interin, por jo dhe aq me ekipet e tjera favorite. Alex Oxlade-Chamberlain dedicates Champions League victory to the Gunners. Jo më pak interesante janë dhe grupet e tjera ku bie në sy në Grupin A përballja mes dy gjigandëve të Europës si PSG-ja dhe Real Madridi. U hodh shorti për çerekfinalet e Champions League. Sapo është hedhur në Monaco shorti i fazës me grupe të Champions League 2019-20. Në këto momente në Monaco është duke u hedhur shorti për sezonin e ri të Champions League. Required fields are marked *. Plot 32 skuadrat pjesëmarrëse do të ndahen në tetë grupe me nga katër klube. Sapo është hedhur në Monaco shorti i fazës me grupe të Champions League 2019-20. Po hidhet në këto momente në Nyon të Zvicrës, shorti i fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve për edicionin 2020/2021. UEFA ka hedhur ne Nion te Zvicrës shortin per raundin e pare dhe te dyte kualifikues te Uefa Champions League si dhe per Europa League. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]. E marta dhe e mërkura Champions ka dhuruar gëzime e dhimbje për tifozët e skuadrave, që tani duhet të mendojnë për shortin e 1/8 të finaleve. Por Tare nuk […], Në Itali janë duke menduar për rifillimit e futbollit duke qenë se klubet kanë marrë lejen për të ristartuar stërvitjet më datë 4 maj, ndërsa fundi i majit apo fillimi i qershorit mund t’i gjejë në fushë. 0Komente June 19, 2017. Play-off round. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […], Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Shorti i UEFA Champions League ka dhuruar grupe interesante. 00:23 14/12/2020 Live Ronaldo 2009 stunner against Porto. The former Arsenal man still has a soft spot for his old club. Preliminary Round. Gjashtëshes së ardhur nga “play-off”-i do t’i bashkohen atyre 26 ekipeve që siguruan direkt hyrjen në … Sport. Champions League 2020/2021: Latest news, Fixtures & Results, Tables, Teams, Top Scorer. Kampionët në fuqi do të jenë relativisht në një grup të lehtë bashkë me Napolin, Salzburgun dhe Genkun. Është mbajtur në Monaco, shorti për fazën e grupeve të UEFA Champions Legue për sezonin 2018-2019. Ethe shorti në Champions: Real tmerron gjithë vazon e parë F1, Sport. Qualifying Round 2. Our men's workout clothes help you train in comfort with no distractions. Grupi F konsiderohet këtë sezon si grupi i “ferrit” aty ku bëjnë pjesë Barcelona, Dortmundi dhe Interi. Hidhet shorti deri në finalen e Champions, rruga e ‘ferrit’ për në Lisbonë 12:36 , 10/07/2020 Në Nion të Zvicrës u hodh shorti për fazën më të rëndësishme të sezonit 2019-2020 të Champions … 18 Prill 2019. Rr.Asim Vokshi Nj.9 Tiranë E-mail: [email protected] Tel: +355 68 900 9999 Kutia Postare 1016 ©City News Albania Te gjitha te drejtat e rezervuara! Kështu, Mess-i dhe Ronaldo pritet të përballen me njëri-tjetrin, pasi Juventus dhe Barcelona kanë rënë në një grup. Required fields are marked *. Shorti Liverpool-Porto Shorti i Champions: Porto e dëshiruara e të “7 të mrekullueshëmve”. Champions League/ Pritet short i tmerrshëm për Partizanin! Kështu, Mess-i dhe Ronaldo pritet të përballen me njëri-tjetrin, pasi Juventus dhe Barcelona kanë rënë në një grup. Në orën 12:00 është hedhur shorti i Champions League për fazën e parë me eliminim direkt. Një short që ka qenë i pamëshirshëm me Inter-in, por jo dhe aq me ekipet e tjera favorite. Shorti i Nyon pret vetëm të premten për të përcaktuar çiftet çerekfinaliste. Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor, U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri, Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua, Titullari i Skënderbeut i bën apel FSHF-së: Gjej zgjidhje dhe për ne, Ilir Daja bëhet gati për rikthikthimin në stërvitje: Ja çfarë duhet të bëjmë, E do dhe Barcelona, Igli Tare blindon “mbretin e asisteve”, Memushaj përgatitet për rikthimin në fushë: Besoj se do jemi të mbrojtur, Juventusi bën pazar te Barcelona, do yllin e ekipit, Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi, E do Juventusi, Mauro Ikardi vendos për të ardhmen, Lajm i keq, rikthimi i La Ligës duket i pamundur, Qëndroi vetëm një vit, por ishte i pamëshirshëm për kundërshtarët/ Shijoni 47 golat e fenomenit me fanellën e Barcelonës, Tifozët presin rikthimin e La Ligës, lojtarët refuzojnë të zbresin në fushë, Koronavirusi i ndryshon planet, zbulohet e ardhmja e Gareth Bale, De Gea drejt largimit, Manchester United i gjen pasuesin, E bujshme/ Thomas Strakosha pranë transferimit te Lazio, Klopp kontakton babain e Mbappe, gati transfrimi i bujshëm, E kërkon e gjithë Europa, Timo Werner zgjedh ekipin ku do të transferohet, Plas te Arsenali/ Ozil dhe 3 të tjerë refuzojnë uljen e pagave, VIDEO/ Stërvitje e veçantë për Tomas Myler, e ndjek nga mbrapa një … kalë, “Ndoshta mund të rikthehem”, ish-futbollisti i Bayernit pendohet që u largua, Ministria e Punës në Gjermani: Të luhet futboll me maskë, ndalet loja nëse bie në tokë, Tronditet Bayerni, Coutinho operohet dhe do mungojë gjatë, Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën, Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën, Befason Mavraj: Kam firmosur kontratë 7-vjeçare me ekipin gjerman, “Kumbulla luan si veteran”, Bogdani: Manajn e kanë penguar disa probleme, Lakti ka gjithçka për të dhënë në Serinë A, “Maradona njeriu më i keq që kam takuar”, gjyqtari bën rrëfimin e papritur, Kërcim sensual, moderatorja e njohur sportive duket në superformë (VIDEO), Ndeshja historike, kur Messi dhe Maradona luajtën bashkë te i njëjti ekip, Bukuroshja e Supersportit zhvishet në ballkonin e shtëpisë dhe shijon rrezet e diellit, Mburret Safet Gjici: E izolova koronavirusin te Kukësi. Pasi u përcaktuan kokat e tetë grupeve tani janë zgjedhur edhe ekipet e vazos së dytë, ku gjenden sërish klube të mëdha. 01:41 14/12/2020 Live Është mbajtur në Monaco, shorti për fazën e grupeve të UEFA Champions Legue për sezonin 2018-2019. Train like Europe's best: With these Champions League Shorts by FC Bayern München! Pas Champions League është hedhur dhe shorti i Europa League. Interi merr përgjigjen përfundimtare, Interi bën çmendurinë për Marash Kumbullën, nuk do ta besoni se kë do të largojë nga ekipi për t’i bërë vend shqiptarit, Zyrtare: Ndryshojnë edhe finalet e Champions dhe Europa League/ Ja kur do të luhen, Merret vendimi zyrtar, ja çfarë do të ndodhë me Man. 14/03/2019. E marta dhe e mërkura Champions ka dhuruar gëzime e dhimbje për tifozët e skuadrave, që tani duhet të mendojnë për shortin e 1/8 të finaleve. Champions League final: Liverpool v. Real Madrid viewing info, lineups, discussion. Është mbajtur në Monaco, shorti për fazën e grupeve të UEFA Champions Legue për sezonin 2018-2019. Hidhet shorti i Champions, ja përballjet e 1/8 . 08/20/2019 22:39 nga: M K. Champions League; Shorti për fazën grupore të edicionit të ri 2019/20 të Ligës së Kampionëve do të hidhet më 29 gusht në Monaco, dhe aty mund të përcaktohen dy grupe shumë të … Është hedhur shorti i Ligës së Kampionëve në Monaco Barcelona është në grupin më të vështirë, grupin F, pasi që aty është edhe Borussia Dortmund dhe Inter. Sëbashku me ta në grupin D janë edhe Dinamo i Kievit dhe Ferencvaros-i i Myrto Uzunit. Siç mund t’i shihni edhe në listën e mëposhtme të përballjeve, Reali i Madridiot do … Tv Klan Hidhet shorti i Champions League Sport. Edhe kete here Champions do na jape sfida spektakolare qe ne grupe, bie ne sy perballja e Guardioles me ish0skuadren e tij Barcelonen, Bayern me Atletiko Madrid, Reali me Dortmundin por edhe mjaft sfida te tjera qe priten te jene spektakolare./citynews Last 16. 19:05 10/07/2020. UEFA Liga e Kampionëve (anglisht: UEFA Champions League) është një kompedicion i përvitshëm futbollistik i organizuar nga UEFA ku konkurojnë klubet elitare të ligave evropiane. Pasi u përcaktuan kokat e tetë grupeve tani janë zgjedhur edhe ekipet e vazos së dytë, ku gjenden sërish klube të mëdha. Orë pas ore. 12:32 E FUNDIT/ Shorti i Champions League, “ferri” për Berat Gjimshitin dhe Thomas Strakoshën; 11:52 “Shiteni Granit Xhakën dhe më merni mua falas”, ish-lojtari i … 32 skuadra e dala nga faza e gupeve dhe të ardhura nga Champions League janë ndarë në 16 sfida për një vend në fazën tjetër. Grupi F konsiderohet këtë sezon si grupi i “ferrit” aty ku bëjnë pjesë Barcelona, Dortmundi dhe Interi. Grupi A: PSG, Real Madrid Grupi B: Bayern, Spurs Grupi C: Man City, Shakhtar Grupi D: Juventus, Atletico Madrid Grupi E: Liverpool, Napoli Grupi F: Barcelona, Dortmund Grupi G: Zenit, Benfica Grupi H: Chelsea, Ajax, Your email address will not be published. Cityn-Real Madrid, Italia në luftë më Coronavirusin, presidenti i Interit bën gjestin e madh, Champions: Neymar ndëshkon Dortmunin dhe i habit të gjithë me festimin e tij, Pas marrëveshjes me Thomas Strakoshën për ta mbajtur bardhekaltër deri në vitin 2025, Igli Tare ka ndjekur të njëjtën strategji edhe me Luiz Alberton. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Në Nion të Zvicrës u hodh shorti për fazën më të rëndësishme të sezonit 2019-2020 të Champions League, shkruan Syri.net.. Aktualisht janë 4 skuadra që e kanë siguruar kualifikimin në çerekfinale; Atalanta, Atletico Madrid, Leipzig dhe PSG. Në këto momente në Monaco është duke u hedhur shorti për sezonin e ri të Champions League. 05.08.2019 - 17:55 Shorti i hedhur në Nyon të Zvicrës përcaktoi përballjet në fazën e play-off në Champions League. Sapo është hedhur në Monaco shorti i fazës me grupe të Champions League 2019-20. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. 02:54 14/12/2020 Live Barça's 2017 comeback against Paris. Shorti i Champions League, përballje drithëruese për Real dhe Barcelona Shkruar nga SOT.COM.AL 16 Dhjetor 2019 Sot është hedhur në Nyon të Zvicrës shorti për 1/8 e UEFA Champions League.Nuk mungojnë përballjet mes “big-ëve” si Manchester City-Real Madrid, Chelsea-Bayern Munchen apo dhe Atletiko Madrid-Liverpool. Futboll. Il sito ufficiale della più grande competizione per club al mondo; ricevi notizie, statistiche e video, e partecipa ai giochi. Futboll 05 Gusht 2019 18:17 Në Nyon të Zvicrës sot është hedhur shorti i Champions League, për xhiron Play OFF. Champion has been a leader in athletic apparel since 1919. 18 February & 11 March Borussia Dortmund (GER) v Paris Saint-Germain (FRA) Atlético (ESP) v Liverpool (ENG) 19 February & 10 March Atalanta (ITA) v Valencia (ESP) Tottenham Hotspur (ENG) v Leipzig (GER) 25 February & 18 March Chelsea (ENG) v Bayern München (GER) Napoli (ITA) v Barcelona (ESP) 26 February & 17 March Real Madrid (ESP) v Manchester City (ENG) Lyon (FRA) v Juventus (ITA) The draw was made … Shorti i Champions, Juventus me fat, Guardiola kthehet në Madrid . - Balkanweb.com - News24 UEFA ka ndarë pak çaste më parë ekipet me të cilat do të ndahet edhe shorti i turit të parë eliminator të Ligës së Kampioneve, ndërsa Partizani, kampioni në fuqi i Shqipërisë, ka mësuar edhe … Shorti i UEFA Champions League ka dhuruar grupe interesante. Grupet e plota janë si më poshtë: Your email address will not be published. Sapo është hedhur në Monaco shorti i fazës me grupe të Champions League 2019-20. Grupi A Paris SG Real Madrid Club Brugge Galatasaray Grupi B Bayern Tottenham Olympiacos Crvena Zvezda Grupi C Man City Shakhtar Dinamo Zagreb […] Ky i fundit ka bërë mirë vitet e fundit te Lazio, ndërsa këtë sezon ka shkëlqyer në fushë, duke tërhehur edhe vëmendjen e klubeve të mëdha si Barcelona. Një short që ka qenë i pafat me Interin, por jo dhe aq me ekipet e tjera favorite. Zbardhen të enjten ora 18:00 në Monaco grupet e edicionit 2019/20 të Ligës së Kampionëve. Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : Your email address will not be published. Një short që ka qenë i pamëshirshëm me Inter-in, por jo dhe aq me ekipet e tjera favorite. Publikuar më: 12:22 • 16 Dhjetor 2019 • Përditësimi i fundit 15:17 • 19 Dhjetor 2019 Real Madrid do të ndeshet kundër Machester City-t në fazën e 1/8-ave të Champions League, pas shortit të hedhur këtë të … Shorti i Champions League dhe kalendari per 2015-2016 August 28, 2015 by Pafragje Leave a Comment Në Grupin A, PSG do të përballet me Real Madrid, teksa të dy ekipet synojnë të jenë të paktën deri në gjysmëfinale të këtij kompeticioni. Një short që ka qenë i pamëshirshëm me Inter-in, por jo dhe aq … Gjithsesi, çiftet do të zyrtarizohen vetëm pas përfundimit të sfidave në raundin e tretë kualifikues të turneut më të rëndësishëm të futbollit europian. By 06N0LE June 2, 2019 6 comments / new. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Jo më pak interesante janë dhe […] Publikuar më 16.12.2019 nga Shekulli Online. Sapo ka përfunduar hedhja e shorteut të Champions League, i cili u zhvillua në Lyon të Zvicrës. Shorti rezervoi keto grupe ku do kete perplasje dhe sfida spektakolare. Sporti CNA. Një short që ka qenë i pafat me Interin, por jo dhe aq me ekipet e tjera favorite. Group Stage. Zyrtare/ Ja kush është mesfushori dhe sulmuesi më i mirë në Europë, Nuk kishte si të ndodhte ndryshe/ Ja kush është mbrojtësi më i mirë në Europë, A ka ndonjë futbollist të prekur nga koronavirusi? La Juve pesca l'Atletico Madrid e Leverkusen. Sëbashku me ta në grupin D janë edhe Dinamo i Kievit dhe Ferencvaros-i i Myrto Uzunit. Futboll. Meet the Champions League last 16. Përveç shortit, në këtë... U largua nga Kukësi, nuk do … Sondazh në Insporti: Kush do ta fitojë trofeun e Ligës së Kampionëve? Group Stage. Gjithsesi, çiftet do të zyrtarizohen vetëm pas përfundimit të sfidave në raundin e tretë kualifikues të turneut më të rëndësishëm të futbollit europian. Cityn-Real Madrid, Champions: Neymar ndëshkon Dortmunin dhe i habit të gjithë me festimin e tij, Liverpool-Atl. Preliminary Round 1. Champions League. Vlonjati i mesfushës shprehet se […], Juventusi interesohet për futbollistin e Barcelonës Serxhi Roberto. Ekipet që do të kualifikohen nga Xhiro III që i luan ndeshjet kthyese më 13 gusht, do të vazhdojnë garat në Play OFF. Juventus, Barcelona e Manchester City janë pretendentët e mëdhenj, por edhe United, Liverpool, e Tottenham, madje deri edhe Ajax kanë të njëjtën dëshirë, për të vazhduar rrugën e tyre drejt finales së Madridit: të … Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : Your email address will not be published. Share. Hidhet shorti i Champions League, përballje gjigantësh në çerekfinale 12:25, 10/07/2020. Sipas “Marca”-s, lojtari dhe menaxheri i tij nuk janë […]. Per here te pare ne historinë ne kupat europiane do te marrin pjese edhe ekipet kosovare, duke e çuar ne 7 skuadrat shqiptare nga te gjitha trevat. Është hedhur shorti për fazën gjysmëfinale të “Champions League” ku katër skuadra e kualifikuara kanë njohur kundërshtarët. Hedhja e shortit të UEFA Redaksia 30 Gusht 2018, 18:07 | Përditesimi i fundit: 30 Gusht 2018, 19:30 Hedhet shorti çerek-final në CL, këto janë çiftet. Qualifying Round 1. Bayern Mynchen, gjigandi bavarez, do të kenë një duel prestigji me kampionët në fuqi të këtij kompeticioni, Real Madrid. Champions League scores. 14/03/2019, 14:48. The official home of Europe's premier club competition on Facebook. Përballje interesante në Grupin A ku bëjnë pjesë PSG-ja dhe Reali, po ashtu dhe Grupi B ku janë Bayern Munich dhe Tottenham. Ethe shorti në Champions: Real tmerron gjithë vazon e parë F1, Sport. Sapo është hedhur në Monaco shorti i fazës me grupe të Champions League 2019-20. 19 Qershor 2020. Qualifying Round 3. Jo më pak interesante janë dhe […] The last big domestic day of the season is here. Preliminary Round 2. Në Nion të Zvicrës u hodh shorti për fazën më të rëndësishme të sezonit 2019-2020 të Champions League, shkruan Syri.net.. Aktualisht janë 4 skuadra që e kanë siguruar kualifikimin në çerekfinale; Atalanta, Atletico Madrid, Leipzig dhe PSG. Whether you need men's shorts that manage moisture, compression shorts for training or the famous comfort of our jersey shorts, we've got you covered. 32 skuadra e dala nga faza e gupeve dhe të ardhura nga Champions League janë ndarë në 16 sfida për një vend në fazën tjetër. Shorti i Champions & Europa League. Kampioni në fuqi i Champions, Bayern, do të jetë në grupin A […] Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor, U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri, Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua, Titullari i Skënderbeut i bën apel FSHF-së: Gjej zgjidhje dhe për ne, Ilir Daja bëhet gati për rikthikthimin në stërvitje: Ja çfarë duhet të bëjmë, E do dhe Barcelona, Igli Tare blindon “mbretin e asisteve”, Memushaj përgatitet për rikthimin në fushë: Besoj se do jemi të mbrojtur, Juventusi bën pazar te Barcelona, do yllin e ekipit, Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi, E do Juventusi, Mauro Ikardi vendos për të ardhmen, Lajm i keq, rikthimi i La Ligës duket i pamundur, Qëndroi vetëm një vit, por ishte i pamëshirshëm për kundërshtarët/ Shijoni 47 golat e fenomenit me fanellën e Barcelonës, Tifozët presin rikthimin e La Ligës, lojtarët refuzojnë të zbresin në fushë, Koronavirusi i ndryshon planet, zbulohet e ardhmja e Gareth Bale, De Gea drejt largimit, Manchester United i gjen pasuesin, E bujshme/ Thomas Strakosha pranë transferimit te Lazio, Klopp kontakton babain e Mbappe, gati transfrimi i bujshëm, E kërkon e gjithë Europa, Timo Werner zgjedh ekipin ku do të transferohet, Plas te Arsenali/ Ozil dhe 3 të tjerë refuzojnë uljen e pagave, VIDEO/ Stërvitje e veçantë për Tomas Myler, e ndjek nga mbrapa një … kalë, “Ndoshta mund të rikthehem”, ish-futbollisti i Bayernit pendohet që u largua, Ministria e Punës në Gjermani: Të luhet futboll me maskë, ndalet loja nëse bie në tokë, Tronditet Bayerni, Coutinho operohet dhe do mungojë gjatë, Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën, Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën, Befason Mavraj: Kam firmosur kontratë 7-vjeçare me ekipin gjerman, “Kumbulla luan si veteran”, Bogdani: Manajn e kanë penguar disa probleme, Lakti ka gjithçka për të dhënë në Serinë A, “Maradona njeriu më i keq që kam takuar”, gjyqtari bën rrëfimin e papritur, Kërcim sensual, moderatorja e njohur sportive duket në superformë (VIDEO), Ndeshja historike, kur Messi dhe Maradona luajtën bashkë te i njëjti ekip, Bukuroshja e Supersportit zhvishet në ballkonin e shtëpisë dhe shijon rrezet e diellit, Mburret Safet Gjici: E izolova koronavirusin te Kukësi. Grupi A Paris SG Real Madrid Club Brugge Galatasaray Grupi B Bayern Tottenham Olympiacos Crvena Zv M, PSG-Dortmund/ Formacionet zyrtare, Champions/ Tottenhami i Mourinhos me një këmbë jashtë, gjermanët shënojnë supergol, Champions League/ Ja formacionet zyrtare të dy ndeshjeve të sotme, Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin.